Eğitimler

" Doğru veri için bilgi yeri Usveri "

Tarih

TYT ve AYT Sınavına hazırlanan geleceğimizin güvencesi siz USVERİ’li  gençler , Tarih dersi TYT sınavının tüm alanlarında sınava girecek öğrenciler için önemlidir. Sayısal bölümden meslek seçmek isteyen bir öğrenci için tarih dersinden yapacağı bir soru onun tıp fakültesine veya istediği üniversiteye girmesini sağlayacaktır.

Eşit Ağırlık ve sözel bölümden sınava girecek öğrenciler için Tarih dersinin önemi tartışılamaz. TYT sınavında sorulacak olan 5 Tarih sorusu altın değerindedir. YKS konularının %70’i TYT konularını kapsamaktadır. Eşit Ağırlık öğrencileri geri kalan %30’luk bölümdeki konuları öğrenerek Sözel bölümden de tercih yapabilirler.

Tarih dersinde çok fazla konunun öğrenilmesi oldukça zaman gerektirir. Az sayıdaki sınıflarımızla ve birebir derslerimizle konuların püf noktalarını öğreterek, yorum yapmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hem diğer derslere ayıracağınız zaman artıyor, hem de Tarih dersinden soru kaçırmamış oluyorsunuz. Aynı zamanda Tarih konuları işlenirken, günümüz olayları ile karşılaştırma yaparak konuların aklınızda kalıcı olması hedeflerimiz arasındadır.

Her öğrencinin öğrenme metodu farklıdır. Bizim işimiz her öğrenciye özel öğretim metodları uygulayarak mutlak başarıya ulaştırmaktır. Tarih dersinden TYT-AYT sınavına girecek tüm öğrencilere tam puan aldırmak ana hedefimizdir.

USVERİ özel öğretim kursu olarak, özel ders programlarımız öğrenciyi sıkmadan, Tarihi eğlenceli hale getirerek başarılı olmalarını sağlamaktır. Keyifli ve başarılarla dolu programımızda sizleri de aramızda görmek sınav sonucunuza doğrudan etkide bulunmak istiyoruz.

×