Hakkımızda

" Doğru veri için bilgi yeri Usveri "

Hakkımızda

İyi bir kariyerin, kaliteli bir yaşamın temelinde kaliteli bir eğitim yatmaktadır. Bunun bilinciyle geleneksel eğitim metotlarının dışında modern, farklı, yenilikçi bir anlayışla eğitim dünyasına ışık tutuyoruz. Eğitimin bilgi yağmuru olmadığını, aynı zamanda mükemmel bir rehberlik ve danışmanlık hizmeti olduğunu ifade etmek istiyoruz.

Zamanımızın gençlerine uygun metot ve eğitim yöntemleri ile yüksek motivasyon ve başarıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Eğitimin her kademesinde ve kariyerin her aşamasında başarılı bir sınav vermesi gereken öğrencilerimiz için en iyi ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Millî Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM’ye bağlı bütün sınavlarda maksimum başarıyı elde etmek öncelikli hedefimizdir.

Veysi Uzunköprü

Usveri Eğitim Kurucu Müdür

Başarılı bir hayat için eğitim döneminin de başarılı geçmesi için çalışıyoruz. Eğitim sürecindeki bütün birikimlerin her sınavda puan olarak karşımıza çıkacağını biliyor ve %100lük başarı için koordineli bir sistemle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin potansiyelini keşfederek maksimum başarıyı yakalaması için uygun yöntemler geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz için çalışmak ve geleceğe kaliteli yatırımlar yapmak. Başarılı ve parlak bir gelecek için bugünden sağlam temeller atmak. Kaliteli bir yaşam için kaliteli bir eğitim imkânı sunmak.

Veysi Uzunköprü

Usveri Eğitim

''Doğru Veri İçin Bilgi Yeri"

×