AYT Son Vuruş Kampı Başlıyor!!

KAMPIN AMACI NEDİR?

11-17 Nisan tarihleri arasında yapacağımız kampımızda amacımız, öğrencilerimizin eksiklerini kapatmak ve yeni konuları temellendirmektir. Sınıflarımızın yapısına özel olarak hazırlanan ders programlarımız ile öğrencilerimizin AYT ilerleyişlerine hız kazandırmayı hedeflemekteyiz.

ÖĞRENCİLER NASIL YÖNLENDİRİLECEK?

Öğrencilerimize hız kazandırırken temel amacımız TYT adına denemeler çözüp analizlerini yapmak olurken; AYT adına konuların pekişmesini sağlamak ve bol pratik yapmaktır. AYT adına çok kıymetli olan son 70 günü en verimli şekilde geçirebilmek adına çalışma programlarının günlük takibini, soru çözümünü hocalar eşliğinde yaparak öğrencilerimize taktikler verilmesi büyük bir avantaj sağlayacaktır.

ÖĞRENCİ MOTİVASYONUNU ARTIRMAK İÇİN NELER YAPILACAK?

Kampımız süresi içerisinde öğrencilerimize AYT bilgi yarışması düzenleyerek öğrencilerimize takım çalışması yapmayı ve birlikte eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayarak moral motivasyonunu artıracağız.

ARA SINIFLARDA HEDEFLEDİKLERİMİZ NELERDİR?

11.sınıflarımızın artık son sınıf olduğu bilincini vermek ve 11.sınıf konularını pekiştirirken TYT adına yol göstermek ve sınav motivasyonu kazanmalarını istemekteyiz. Bu doğrultuda hazırlanan programlarını en güzel şekilde uygulamalarını sağlayarak tam verim almalarını sağlamayı amaçlamaktayız.

8.sınıflarımız için yapılacak özel program ile de öğrencilerimizin eksikliklerini kapatıp, bol tekrar ve soru çözümü yapıp, analizlerini yaparak en verimli şekilde kampımızı geçirmeyi amaçlamaktayız.

Moral ve motivasyon çok önemli olduğu son aylarda destek çok önem arz etmektedir.

Kurum olarak her yönden öğrencilerimizin yanında olarak son süreci en iyi şekilde geçirmelerini istiyoruz.

5-8 kişilik her sınıfın ihtiyacına yönelik ders programı ;

Eksik konuları kapatma
Yeni konuları temellendirme
Öğrenciye özel takip çizelgesi
Branş denemeleri
TYT-AYT Denemeleri
Günlük soru çözüm saati ve takibi
Gün sonu analizler
Sınıflar arası bilgi yarışması